23 maj 2017

Petmark-inteligentna zawieszka

Witajcie,w dzisiejszym poście przychodzę do Was z recenzją inteligentnej zawieszki Petmark,którą otrzymaliśmy od założyciela tego innowacyjnego przedmiotu.Jesteście ciekawi co to takiego?


Teraz jest wiele możliwości zabezpieczania psów jeżeli się zagubią,między innymi chip,który jest doskonałą alternatywą i po udaniu się do weterynarza możemy z łatwością dowiedzieć się kto jest właścicielem zwierzęcia oraz gdzie mieszka.
Oprócz tego na rynku dostaniemy różnego rodzaju adresówki,gdzie umieszczamy numer telefonu,imię bądź adres.
Adresówki i chipy-tutaj się zatrzymamy,dlatego,że właśnie chciałabym Wam pokazać Petmark'a ,czyli uzupełnienie mikroczipa.Petmark

Petmark to zawieszka z kodem QR, który można zeskanować telefonem z zawieszki zagubionego zwierzęcia by uzyskać wszystkie informacje o nim. Dodatkowo w momencie sczytania kodu, właściciel zwierzęcia otrzymuje mailem informację na mapie google w którym miejscu znajduje się jego pupil. 

Według mnie jest to świetne rozwiązanie,jeżeli znajdziemy psa i zobaczymy,że psiak posiada taką zawieszkę możemy szybko ją zeskanować i wszystkie potrzebne informacje nam się wyświetlą! czy to nie jest świetne? Teraz każdy pupil może posiadać taką zawieszkę,aby ją aktywować należy bezpłatnie założyć konto na stronie Petmark'u i wpisać wszystkie potrzebne dane-nie zajmuje do dłużej niż trzy minuty ;) 
Więc jeżeli chcecie by Wasz zwierzak również taką posiadał i w razie zagubienia,znalazca w szybkim czasie się z Wami skontaktował,możecie taką sprawić swojemu pupilowi-naprawdę warto!

Z czystym sumieniem POLECAMY!!! 


http://petmark.com.pl/kontakt

4 komentarze:

 1. Jejku, nawet nie miałam pojęcia o czymś takim. Pomysł naprawdę dobry!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brzmi świetnie, to musi być wygodne, no i na pewno zwiększa szanse, że nasz pies się znajdzie cały i zdrowy! Ale ja też pierwszy raz o tym słyszę! c:

  OdpowiedzUsuń
 3. Też mieliśmy okazję przetestować i również nam się podoba:)
  Zapraszamy na naszą relację i pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się to świetną alternatywą dla zwykłych adresówek, jednak nie na tyle bezpieczną bym odważyła się to założyć psu w zamian za adresówkę. Mimo że XXI wiek jest bardzo nowoczesny, to jednak hej! Babcia nie będzie wiedziała co z tym zrobić. Wolę być przygotowana na wszystko - nawet na to, że psa znajdzie mi 80 letnia staruszka, która jedynie co z elektronicznych rzeczy potrafi obsługiwać to telefon. Zdecydowanie czegoś takiego nie kupię :D
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas: Biscuit Life

  OdpowiedzUsuń