8 sie 2017

VetExpert Snack Mobility Dog

W dzisiejszym poście recenzja przysmaków VetExpert polecanych dla psów z problemami ortopedycznymi oraz będących w grupie ryzyka.Wskazania
Przysmak w postaci pysznych poduszeczek. Polecany dla psów z problemami stawów lub będących w grupie ryzyka, psów seniorów oraz szczeniąt ras dużych.
Produkt jest rekomendowany przez lekarzy weterynarii.
Skład:Zboża,oleje i tłuszcze,produkty pochodzenia roślinnego,mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,składniki mineralne,glukozamina,mleko i produkty mleczne,siarczan chondroityny,metylosufonylometan.

Analiza składu: Białko surowe 12%, Tłuszcz 23%, Popiół surowy 4%, Włókno surowe 1%


Dawkowanie:
Podawać jako przekąskę pomiędzy posiłkami.Podawane dawki są orientacyjne.Zwierzę powinno mieć stały dostęp do świeżej wody.Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.Po pierwszym otwarciu zamykać szczelnie opakowanie,a jego zawartość zużyć w ciągu 1 miesiąca. 

Pies poniżej 10 kg – 6 poduszeczek dziennie
Pies o wadze 10 – 30 kg – 8 poduszeczek dziennie
Pies o wadze powyżej 30 kg – 10 poduszeczek dziennie
"Złapie go!"

Iron jest psem w grupie ryzyka.Kilka miesięcy temu po spacerach utykał/kulał.Cały czas dostaje suplement na stawy oprócz tego lek na boreliozę.Aktualnie pies nie kuleje.

Bardzo chętnie testuję produkty przeznaczone na stawy,dlatego że Iron jest często narażony na urazy ze względu na aktywność fizyczną.
Początkowo myślałam,że Iron smaki zlekceważy,będą leżeć nietknięte,w końcu to typowy mięsożerca i nic typu warzywa i owoce nie tnie(chyba,że groszek,marchew i kukurydza są gdzieś upchnięte w karmie :p).W przysmakach na pierwszym miejscu są użyte produkty roślinne i to ich znajduje się najwięcej,ale pomimo tego Iron je zjada.Mało powiedziane on je pożera! Jeżeli ma wybór zawsze to one są pierwsze zjadane.Ukryte w macie węchowej zostają pierwsze wyniuchane i skonsumowane :D Oprócz tego Iron bardzo chętnie za nie pracuje nawet w upalne dni.


W paczce znajduje się 95g smaków,zgodnie z zaleceniami dla Irona przypada 8 sztuk dziennie,jednak widząc minę psa zjadałby ich zdecydowanie więcej ;)
Do testów otrzymaliśmy 5 opakowań,ale aktualnie zostaliśmy tylko z jednym :p
Po tym jak u nas się świetnie sprawdziły sądzę,że do nich wrócimy.
Przysmaki serdecznie POLECAMY!!!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza