26 sie 2017

Recenzja obroży Puppy Riot

"Marka PUPPY RIOT powstała z miłości do zwierząt i dobrego designu. Stawiamy na wysoką jakość i estetykę wykonania naszych produktów."


Od około dwóch miesięcy testujemy obrożę od Puppy Riot z serii "BUBLLE".
Ma ona 4 cm szerokości,jest wykonana z naturalnej skóry licowej i podszyta jest filcem,który ma za zadanie chronić szyję psa przed obcieraniem i sprawiać komfort w noszeniu.Obroża w kolorze "Camel" została ozdobiona rzędem srebrnych pukli.

Obroża jest porządnie wykonana,ma wytrzymałe i masywne okucia.Logo Firmy jest eleganckie i zarazem "groźne" - oddaje całkowity charakter obroży.Sam wygląd świadczy,że są wykonywane dla psów silnych. Początkowo uważałam,że obroża jest trochę za szeroka dla Irona,ale po pierwszym tygodniu noszenia moje oczy przyzwyczaiły się do szerokości i zaczęło mi się to podobać.Przynajmniej mam pewność,że nie zdoła jej pod wpływem siły zerwać.
Obroża idealnie pasuje Ironowi do charakteru.Zawsze słodziłam go uroczymi obróżkami,ale jak to mówią niektórzy - "dopasuj psu obrożę do charakteru" tak więc ta bardzo dobrze pasuje psu.Niech ten słodki i szczęśliwy ryjek Was nie zwiedzie ;)


Przez ten czas Iron cały czas nosił obrożę w różnych warunkach; w lesie,w deszczu, w błocie, w kąpieliskach.Ostrzegam! Poniżej dużo zdjęć :D 

Obroża codzienne ciągnięcie przeszła bez zarzutu,okucia nie mają żadnych rys,otarć. Jedynie co to od wody  w niektórych miejscach pojawiła się rdza.
Obrożę oceniam na solidnie wykonaną,nigdzie nie ma pęknięć szwów,a po umyciu jest jak nowa :D 


Cena naszej obroży wynosi 79 zł.Firma posiada duży wybór kolorów,rodzajów skóry i rozmiarów.Każdy psiak znajdzie coś dla siebie.Cena jest zależna od szerokości i ilości materiału z jakiego została wykonana.Uważam,że jest to najlepsza obroża jaką Iron dotychczas posiadał,ze względu na solidność zapięcia i całokształtu wykonania.
Firmę jak najbardziej POLECAMY! :D4 komentarze:

  1. Fajna ta obroża! Kiedyś Bobik miał podobną skórzaną obrożę, ale te dziurki szybko się rozwalały. Ta wygląda na porządniejszą, więc może skusimy się na takie cudeńko dla Azy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna obroża i świetna recenzja! :D

    OdpowiedzUsuń