11 sie 2017

Recenzja VetoSkin


Jeżeli śledzicie dłużej mojego bloga bądź fanpage'a mogliście zauważyć,że oprócz Irona mieszkają z nami koty.Dzisiejszy post będzie również przeznaczony im.
W skrócie historia Silvera:Od długiego czasu wzmagaliśmy się z kłopotami 6 letniego Silvera,dostawał on już naprawdę wiele produktów by poprawić jego sierść,każdy w pewnym stopniu pomógł,z czego bardzo się cieszę.Aktualnie Silver nie ma łysych placów! Po długich miesiącach Silver jest na nowo pięknym kotem.Prawda,że jeszcze dużo czasu zleci kiedy to odzyska sierść z przed kilku lat,ale to - jaka jest poprawa bardzo mnie cieszy.Pomimo zmiany nadal szukam to nowych produktów,które są polecane i mogłyby dalej wspomagać Silvera.Takim sposobem trafiłam na VetoSkin i kilka dni później zaczęliśmy testy.

Odchodząc od Silvera preparat również dostawała Carmen oraz Iron.Carmen ze względu na mocne wypadanie sierści i suchą skórę,natomiast Iron na ogólną poprawę okrywy włosowej.

Kilka słów o produkcie:
,,Preparat przeznaczony dla psów i kotów z zaburzeniami dermatologicznymi, objawiającymi się suchą, matową, wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą.''


Skład: 
olej z ogórecznika,olej rybi,lecytyna   Dodatki: 
Cynk
Witamina B1
Witamina B2

Witamina B6
Witamina B12
BiotynaSuplement jest w formie "Twist Off".
By otworzyć należy nożyczkami odciąć końcówkę/czubek.


Dawkowanie
Według zaleceń producenta
1 kapsułka do 15 kg,2 kapsułki powyżej 15 kg masy ciała dziennie.
Kapsułkę Twist Off przeciąć,a następnie jej zawartość wymieszać z karmą lub podać bezpośrednio do jamy ustnej.Preparat zaleca stosować min.2 miesiące lub do osiągnięcia optymalnego efektu.


Jakie są  efekty po ponad 2,5 miesiąca stosowania?

Zacznę od Irona-po regularnym stosowaniu jego sierść jest w lepszym stanie,co ważne jest łatwiejsza w wyczesywaniu,miękka i widać małe efekty jeżeli chodzi o wypadanie.Iron sam zjadał preparat,nie było konieczności maskowania go w jedzeniu.

Jeżeli chodzi o Carmen ma ona czarne umaszczenia i widać zdecydowanie bardziej różnice.Sierść nie jest matowa,za to miękka i błyszcząca.A co z wypadaniem sierści?
Od zawsze jej wszędzie "latające" kłaki były katorgą.Po stosowaniu preparatu widać mały efekt,ale nadal wypada jej sierść w mocnym stopniu.

Kłaczki z 5 minutowego czesania.. co 2-3 dni to samo

Jak pisałam na początku,u Silverka problem znikł i chciałam mu to podawać profilaktycznie,dlatego też dostawał regularnie suplement.Nie zauważyłam zmian np. w miękkości i połysku,ale za to na pewno sierść mu nie wypada i uważam,że VetoSkin ma tu swoje działanie.

Oprócz tego (wcześniej na to nie zwróciłam uwagi) po przeczytaniu pewnej recenzji produktu gdzie była mowa o poprawie kondycji paznokci,postanowiłam sprawdzić co z pazurami Silvera,ponieważ od zawsze miał je kruche i rozdwojone.
Aktualnie pazurki ma mocniejsze tym samym mniej kruche.Reasumując 
 Suplement jak najbardziej polecamy!
 VetoSkin ma wiele pozytywnych opinii ja również się do tego dołączam,u nas sprawdził się dobrze,u kotów jedynie były problemy z podawaniem - musiałam bezpośrednio aplikować im suplement do paszczek z czego nie były szczególnie zadowolone :p Jak już pisałam sierść wypada Ironowi w mniejszym stopniu natomiast u Carmen'ki nie zauważyłam  znacznej poprawy,może potrzeba więcej czasu?

Cena to ok.40zł (w zależności od sklepów).Suplement można zakupić w lecznicach weterynaryjnych oraz sklepach zoologicznych.
Pozdrawiamy Natalia&Iron1 komentarz:

  1. O, fajnie że sprawdzone na kocie bo czas żebym kupiła coś dla mojej królewny :D.

    OdpowiedzUsuń