24 mar 2017

Recenzja obroży Teetotum


Obroże to to coś co kocham i jest to zdecydowanie najpotrzebniejsza rzecz,która powinna znaleźć się w psiej szafie. 
Bardzo się ucieszyłam gdy Iron dostał możliwość przetestowania obroży od firmy Teeotum.

Kilka słów o firmie

Teetotum to firma zajmująca się robieniem hand made akcesoriów dla zwierząt,a oferta sklepu jest naprawdę duża.Ja dzisiaj zatrzymam się na obrożach,a konkretnie jednej 💚


Do testów otrzymaliśmy obrożę na klamrę z serii ETERNITY
Jest to oryginalny projekt dostępny tylko w pracowni Teetotum. 

Obroża jest wykonana z  bardzo mocnego materiału,który jak deklaruje firma jest odporny na bród.
Czy to prawda?Zaraz się przekonacie.


Obroża jest już z nami ponad miesiąc i myślę ,że już czas najwyższy by nasza opinia ujrzała światło internetu.💪👅

Pierwsze wrażenie

Kiedy doszła do nas paczka nie wiedziałam jeszcze jaką obrożę otrzyma Iron,ale otwierając kopertę wzór mile mnie zaskoczył.Jest on bardzo charakterystyczny.Przyznam,że zwykłe obroże o jednolitym wzorze są według mnie nudne.A tutaj mamy zupełne przeciwieństwo nudy!Na obroży są śmieszne potworki Eternity,które od razu podbiły moje serce.Wytrzymałość

Nasze testy rozpoczęły się już pierwszego dnia i do dzisiaj Iron nosi obrożę.Przyznam,że z każdym dniem podoba mi się coraz bardziej i zaskakuje mnie to nowymi aspektami.
Jeżeli ktoś ma tak samo charakternego psa co ja wie,że życie z takim urwisem nie jest proste.Codziennie czymś mnie zadziwia,u Irona nigdy nie można się spodziewać jak zareaguje na daną rzecz.Raz potrafi przejść obojętnie obok samochodu,a za drugim razem znienacka zaatakuje.
Mając nowe akcesoria zawsze mam pewne obawy, czy klamra wytrzyma,czy szwy nie pękną,lub pies nie wyjmie głowy.
Obroża Teetotum mnie nie zawiodła.Ani razu nie wyciągnął z niej swojej główki,klamra-do których mam zawsze nieufność-w tym wypadku jest bardzo wytrzymała i jeszcze nie zdarzyło się by podczas ciągnięcia chociaż w małym stopniu się rozpinała.Czyli ode mnie wielki plus!


A jak wygląda to z brudzeniem,czy faktycznie materiał jest odporny na bród?

Po długim czasie użytkowania,obroża wygląda naprawdę bardzo dobrze.Widać na niej niewielkie zabrudzenia,a przecież towarzyszyła nam w ekstremalnych warunkach.W końcu jaka obroża będzie tak wyglądać po codziennych spacerach na pole gdzie kurz to najmniejsze zmartwienie czy w lesie kiedy to cały czas haczy o gałęzie drzew.


Iron często wybiera sobie kumpli do zabaw równie szalonych co on sam,dlatego obroża nie miała łatwo,była chwytana,śliniona i długo miała kontakt z zębami innych czworonogów,ale pomimo tego nadal jest w idealnym stanie oprócz widocznych zabrudzeń.
Czyszczenie

I tutaj zazwyczaj wszystkie wyroby hand made zalecane jest czyścić ręcznie,jednak ja zaryzykowałam i wyprałam w pralce.Efekt?Obroża jest jak nowa i bez obaw-nie wystają żadne nitki.😃


Podsumowując

Produkt mogę Wam zdecydowanie polecić 😊 Materiał z którego jest wykonana obroża jest stworzony dla psów ciągnących,silnych i tych lubiących taplać się w błocie.
Przy wyborze obroży zawsze kierujemy się wytrzymałością,wygodą oraz wyglądem.Tutaj nie mam żadnych wątpliwości,że spełnia ona wszystkie z wymienionych wymagań.Strona na facebook'u-klik
Blog-klik

6 komentarzy:

 1. Cudne psiaki. A obroża śliczna i ważne że praktyczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Normalnie zakochałam się w tej obroży. Jest cudna, cukierkowa, normalnie och i ach! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy za recenzję. A odnośnie czyszczenia obroży to jedna wskazówka, tego typu zabrudzenia wystarczy spłukać pod bieżącą, letnią wodą. Dlatego, że zabrudzenia takie jak: kurz, błoto, ślina czy pot psa nie wchodzą w głąb obroży i wystarczy je zmyć z powierzchni obroży. Faktem jest, że nasze akcesoria są bardzo mocne, więc i kąpiel w pralce przetrwają, ale nie jest to konieczne ;) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do śledzenia naszego fanpage bo na dniach będzie ogłoszony konkurs i też będziemy szukać ambasadora marki a także będą pokazane najnowsze, wiosenne wzory obroży i smyczy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Obroża jest prześliczna! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładna obroża, pasuje psiakowi, jednak taki styl nie dla Fadziora :D
  Pozdrawiamy, Wiktoria&Fado! | Biscuit Life

  OdpowiedzUsuń
 6. Te wszystkie obroże takie piękne <3
  Brakuje tylko miejsca i pieniędzy, żeby mieć je wszystkie;)

  OdpowiedzUsuń