5 mar 2017

Recenzja Hauever


Długo szukałam odpowiedniej obroży,codziennie przeglądam różne strony i szukałam tej jedynej i idealnej.Pewnego razu zobaczyłam obrożę Hauever,jak myślicie jaka była moja reakcja ;) Po prostu się zakochałam w tych pięknych wzorach.Coś mnie tknęło by napisać do właścicielki firmy i tak oto po kilku dniach dostałam odpowiedź.Do testów otrzymaliśmy jedną z nowości czyli półzacisk.
Bardzo się ucieszyłam,w tedy jeszcze nie wiedziałam jak obroża będzie wyglądać na Ironie,czy w ogóle będzie umiał chodzić na półzacisku-w końcu dotąd nosił wszystkie na klamrę.
Tak oto Iron został dumnym posiadaczem obroży o wzorze "Wizja Szamana".

A co to za firma Hauever?

Jest to niedawno powstała firma,która już zaszła bardzo daleko i zaistniała w psim światku.Zajmuje się robieniem psich akcesoriów hand made,które są przepiękne i z pewnością wyróżniające na tle innych.Wyjątkowe wzory,intensywność kolorów,ale przede wszystkim staranność i porządne wykonanie przyciągają psiarzy.Jak można się oprzeć takim cudom?!


Po otworzeniu paczki moim oczom ukazał się delikatnie fioletowy woreczek z nadrukiem logo firmy-taka mała rzecz a jak bardzo cieszy oko.W środku znajdowała się obroża w pięknych i intensywnych kolorach.


Nasza obroża jest szerokości 25 mm,no tylko spójrzcie jak Ironek pięknie się w niej prezentuje ❤


Muszę powiedzieć,że jest to moja ulubiona obroża ze wszystkich,które Iron miał okazję dumnie nosić na swojej szyi.

Wykonanie obroży

Obroża jest wykona z taśmy,która jest zadrukowana w procesie sublimacji,co daje trwały kolor.Do szycia są użyte nici kaletnicze,bardzo mocne.Okucia obroży są porządne i wytrzymałe.


Niebrudząca się obroża

Uwaga to nie są żarty,moje próby wybrudzenia obroży zawiodły.Nie wiem jak,ale to prawda.Obroża jest stworzona do zadań specjalnych,jakby materiał odpychał wszelaki brud.Pies potrafił wrócić ze spaceru cały brudny,a obroża prawie,że w stanie idealnym.


Wytrzymałość obroży

Iron nie należy do psów,które podczas spacerów cały czas ciągną,ale są takie sytuacje kiedy to zobaczy psa,którego nienawidzi.
Żebyście widzieli co w tedy robi,szarpie,ciągnie wyrywa się ile to ma sił i rzuca się na smyczy.Takie zachowanie ma niestety do owczarków niemieckich,jego trauma ze szczenięcych lat kiedy to został mocno pogryziony została do dziś i za każdym razem tak reaguje na ON.
Jednak obroża mnie nie zawiodła i wytrzymała próby na które naraził ją Iron.
Półzacisk dostaliśmy kiedy to jeszcze za oknem było minus stopni i pełno śniegu oraz błota na dworze.Z każdego spaceru Iron wracał brudny i mokry...czyli pies w raju,ale właściciel niekoniecznie ;) ale o dziwo jak już wyżej napisałam obroża była czysta.Jedynie okucia po dłuższym stosowaniu traciły na swoim wyglądzie,mianowicie farma się z nich starła.Na szczęście póki co tylko od spodu,dzięki czemu tak tego nie widać.


Czyszczenie

Właściwie to ten temat mogłabym ominąć,ale żeby nie było,że o czymś nie wspomniałam.Obróżkę przepłukałam jedynie ciepłą wodą,lekkie zabrudzenia w szybkim tempie zeszły.
Podsumowując 

Obroża po miesiącu stosowania wygląda jak nowa(nie licząc zatarć na okuciach).
Szarpanie,ciągnięcie,podgryzanie przez inne psy,taplanie w błocie i śniegu nie jest jej straszne!Kolor po umyciu nie stracił na swoich intensywnych barwach.
Moja ocena końcowa to 6+ a tak :p a w planach mam zakup smyczy do kompletu ❤

Cennik 


Nie zapomnijcie odwiedzić strony Hauever na Facebook'u gdzie znajdziecie wiele innych wzorów i kolorów tych cudeniek 😃
6 komentarzy:

 1. Fajna recenzja, ja również już od dłuższego czasu szukam odpowiedniej obroży. Wielki plus za to, że jest niebrudząca. Niestety doskonale znam sytuację, w której pies wraca cały brudny, a co dopiero obroża...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorki śliczne, ale zdecydowanie nie nasz typ jeśli chodzi o rodzaj taśmy. Bardziej ozdobne, no ale takie też są potrzebne :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna obroża! <3 Ja właśnie wzięłam udział w grupowym zamówieniu i wybrałam obroże we wzór ścieżka apacza, nie mogę się doczekać aż ją dostaniemy! A recenzja super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To pracowity okres macie za sobą! Gratuluję tych wszystkich postępów, to spory progres jak na kilka tygodni! :)
  Ja już któryś rok kupuję krople Sabunol i u nas się sprawdzają, ale czytałam różne opinie.
  Pozdrawiamy! :)

  OdpowiedzUsuń