27 sty 2017

10 faktów o Ironie o których jeszcze nie wiedziałeś/aś

Jeżeli sądziliście,że znacie Irona dosyć dobrze,to byliście w błędzie.W tym poście napiszę o 10 rzeczach,o których nie mieliście pojęcia.
Jesteście ciekawi?Czytajcie dalej!😊😏

1.Zaglądanie do każdej siatki-Tak,dobrze przeczytaliście 😉 Iron od kąt pojawił się w naszej rodzinie zawsze zaglądał do siatek przechodniów."Starsza Pani z zakupami mhhyyy dlaczego by nie zajrzeć,może będzie coś tam dla mnie".Jego ciekawość jest tak duża,że prawie nigdy się bez tego nie obejdzie,nagle znika jego agresja do obcych,a najważniejsza jest siatka.
2.Drugą rzeczą jest strach przed laskami i wszelkimi kijami np. od miotły.
Iron powyższe przedmioty źle kojarzy,możliwe,że poprzedni jego właściciele go nimi straszyli.Może przejść pięciu mężczyzn,ale szósty z laską zostanie obszczekany przez Irona.


3.Nienawidzi zakładania szelek-Iron kiedy widzi kogoś podchodzącego do niego  z szelkami od razu ucieka.Według niego szelki są fu i najlepiej gdyby nie istniały.Nie wiem dlaczego tak nie lubi zakładania szelek 😉


4.Miłość do orzechów-mógłby je jeść na okrągło.

5.Chorobo lokomocyjna-o tym akurat niektórzy mogli wiedzieć ze względu,że kilka razy o tym wspominałam na blogu oraz fan page'u.
Teraz z biegiem czasu i przyzwyczajaniem do jazdy Iron tylko się ślini.

6.Szaleństwo na widok piasku-Iron od szczeniaka kochał piasek,jak go widzi włącza się jakiś guzik i zamienia się w szalonego psa,którego nic nie zatrzyma.


7.Piłko maniak- Najbardziej ze wszystkich zabawek uwielbia piłki ❤


8.Złodziej rękawiczek 👅💨 -Jednym z kilku powodów dla których zima jest straszna,to zimno,a brak na rękach rękawiczek=zmarznięte ręce,brryyy👐
Na spacerach nie obejdzie się bez zabrania moich rękawiczek 😉

Zmęczony po gonitwie 👆👆👆

9.Przyjaciele Irona-Iron ma kilku psich przyjaciół.Z reguły nie lubi innych samców,ale z jednym zna się od szczeniaka i jest to jego ulubiony kolega-Posakowiec (uciekinier,którego raz miałam okazję doprowadzić do domu właściciela).
Kolejnym jego kolegą,a właściwie koleżanką jest suczka Bernańczyka(poniżej ich zdjęcie)-niestety jest to miłość zza płotu.
Oprócz wymienionych powyżej psów Iron lubi dwie małe suczki z sąsiedztwa,które go zawsze natarczywie witają :p 10.Gonitwa za sarnami-Iron w genach odziedziczył instynkt łowiecki,z bardzo dalekiej odległości potrafi wyczuć sarnę i pogonić za nią(w tedy nic nie jest w stanie go powstrzymać).Nie raz nabawił mnie wielkiego strachu,uciekając w pogoń.(Całe szczęście jeszcze żadne zwierze nie ucierpiało).

A więc doszłam do końca,teraz znacie jego wszelkie tajemnice :p 


Post nie codzienny,ale takich tu brakuje,mam nadzieję,że wpis się spodobał i dziękuje Wam za przeczytanie,
Pozdrawiamy! :) 

Ps.Jutro post na temat kastracji,wady i zalety,oraz jak się przygotować na zabieg i czego się spodziewać po nim ;)

4 komentarze:

 1. Ja uwielbia czytać takie posty! :)
  Dużo dowiedziałam się o Ironie, śliczny jest <3 Majlo również lubi zabierać rękawiczki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super 😀 Sunia też zawsze zagląda do reklamówek 😅 No i pogoń za sarnami 😀

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wpis! Czekamy na kolejny ;)

  OdpowiedzUsuń