5 gru 2016

Recenzja mokrej karmy Almo Nature

Myślę,że dużo właścicieli zwierząt często kupuje mokrą karmę-w końcu na rynku jest bardzo duża różnorodność smaków,a nasze pupile je po prostu uwielbiają! ^^ a czy znacie markę Almo Nature??

Niedawno nawiązaliśmy współpracę z firmą Dog's Box, mamy okazję testować różne produkty znanych nam marek,ale również dla mnie nowych,o których wcześniej nie słyszałam.Jedną z nich jest właśnie karma Almo Nature.

O MARCE

"Firma Almo Nature powstała w 2000 r. w mieście Genua, gdzie rozwinąwszy się uzyskała miano lidera na rynku żywienia zwierząt. Dziś Almo Nature zatrudnia 100 osób w krajach europejskich, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Obrót sięga 50 milionów euro. Producent ustalił szereg procedur, które pozwalają na gwarancję osiągnięcia najwyższej jakości pożywienia dla psów i kotów. Oferowana żywność jest sprawdzania tak samo rygorystycznie, jak ta przeznaczona dla ludzi. Wszystkie zakłady podlegają szczególnym procedurom kontroli jakości produktu na każdym etapie: składników, produktów pośrednich (w trakcie przetwarzania) i produktu końcowego, a także szeregowi mikrobiologicznych, chemicznych i fizycznych analiz."Do testów otrzymaliśmy dwie puszki(800g):
~z kurczakiem~
~z jagnięciną ~


Dawkowanie:


W naszym przypadku jedna puszka starczyła na dwa dni.Po otwarciu konieczne jest przechowywanie w chłodnym miejscu,a najlepiej w lodówce.Almo Nature z kurczakiem

Skład: mięso i produkty uboczne (4% kurczaka w kawałku), zboża, jaja i produkty jajeczne, minerały 


Analiza: Białko surowe 7,5% , Tłuszcze surowe 4,5%,Popiół surowy 2%,Wilgotność 81%. 802 kcal / kg

Dodatki (na kg): Witamina A 1570 UI, Witamina D3 195 UI, Witamina E 15 mg, Siarczan miedzi pięciowodny 7,6 mg.


Po otworzeniu puszki wydobywa się intensywny zapach,który zachęca psy do jedzenia.W karmie możemy zauważyć pokruszone kawałki mięsa w galaretce:)Ironowi najbardziej zasmakował właśnie ten smak i w szybkim tempie(jak na niego) zjadł całą dużą michę.


Almo Nature z jagnięciną 

 W tym wypadku karma mniej zasmakowała psu,za to inni koci domownicy się nią zachwycali ^^


Po otwarciu naszym oczom ukazuje się 'mielonka' oraz tak jak poprzednio czuć intensywny zapach.
 
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (jagnięcina min. 4%), zboża, jaja i produkty jajeczne, substancje mineralne.
Analiza: białko surowe 7,5%, tłuszcz surowy 4,5%, popiół surowy 2,8%, włókno surowe 0,2%, wilgotność 81%. Energia metaboliczna 802 kcal/kg.


Przygotowywanie posiłku :)Pomimo,że dany smak  nie przypadł do gustu Ironowi tak jak poprzedni,został cały zjedzony :) 

Podsumowując
  • Dużym plusem jest ilość karmy,która dla dużego psa starcza na dwa dni.
  • Produkty nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i dodatków smakowych
  • Zawiera w swojej bogatej recepturze wiele witamin i minerałów
  • Zwierzęta pochodzą z ekologicznego, wolnego chowu
Wszystkie smaki przedstawione powyżej możemy polecić każdemu psu,a jeżeli Twój podopieczny jest alergikiem marka oferuje również inne warianty smakowe :) Te i inne produkty możecie znaleźć w innowacyjnym sklepie internetowym Dog's Box gdzie można zamawiać produkty poprzez subskrypcję,a  jeżeli postanowicie zrezygnować z niej-można z łatwością się wycofać.

1 komentarz:

  1. Skład niekoniecznie zachęcający, jak na moje oko, chociaż karma zapowiadała się naprawdę ciekawie. Niebawem podobna recenzja ukaże się i u nas :))

    www.nastolatkaipies2016.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń