21 paź 2017

Jesień - leniwa pora roku?


Prawda,że w tej chuście wygląda uroczo? :)

Cześć kochani! Jak wiecie jesień już mocno daje o sobie znać.Za oknami widać kołyszące się drzewa,spadające liście,często też deszcz a wszystko to powoduje brak chęci wyjścia na dwór.Dodatkowo pewnie większość z Was tej pory roku nie lubi,kojarzy ją ze śmiercią przez to,że  wszystko dookoła obumiera.A czy może być coś pięknego w tym sezonie? Osobiście  widzę w jesieni wiele niezwykłych i zachwycających zjawisk.Z wyczekiwaniem czekam na te dni,w którym liście zaczną spadać i otulą ulice -jest to wspaniały widok.Kolory brązu,żółci i czerwieni są wszędzie i upiększają drogi.Kiedy inni widzą minusy,ja przeciwnie - odnajduję w tej porze - plusy.

Jak zmotywować się do wyjścia?
Obowiązkowo ciepło się ubrać:) Kiedy będziemy mieli świadomość,że ubrania ochronią nas przed zimnem nabierzemy większej ochoty na wyjście z domu.
Drugą kwestią jest sprawa osobista.Może to być jakiś cel,który sobie postawimy np. zwiększenie aktywności.W tedy będzie nam bardziej zależało na dotrwaniu do końca.

Co można robić jesienią?
Ta pora roku nie powoduje wielu ograniczeń,także mamy dużą swobodę wyboru.

Jak my spędzamy te dni?
Staram się dzień wykorzystać w 100%.Z Ironem chodzimy na długie spacery podczas których często ćwiczymy.
(Tak to zdjęcie  poniżej idealnie pokazuje moje nieudolne rzuty i pokraczne dziecko)


A Wy lubicie jesień? Jak spędzacie chłodne dni?Czekacie na przyjście wiosny,czy może aktywnie spędzacie czas i cieszycie się każdym dniem? 

Pozdrawiamy
Natalia&Iron!

Ps.Na koniec jeszcze kilka  jesiennych ujęć Irona 


4 komentarze:

 1. Ja nawet lubię jesień jest kolorowo i ładnie, ale czekam na wiosnę gdzie dni będą coraz dłuższe :)
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam jesieni nie lubię, zwłaszcza takiej jak dzisiaj. Na długie spacery za zimno, na zdjęcia za mokro, a na frisbee za bardzo wieje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze pierwsze ujęcie jak Iron łapie dysk - rozwalił mój system i wywołał lawinę usmiechu. :) Pozostałe zdjęcia świetne.
  Super, że wychodzicie na miłe jesienne spacerki. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń